تبلیغات
دو حرفه ای - اولین واکنش ها به مناظره ترامپ و کلینتون

اولین واکنش ها به مناظره ترامپ و کلینتون

دوشنبه 19 مهر 1395 02:51 ب.ظ

 

اولین واکنش ها به مناظره ترامپ و کلینتون

 • اولین واکنش ها به مناظره ترامپ و کلینتون
  پس از مناظره ناظران، سیاستمداران و شبکه های خبری به تحلیل آن پرداختند. بخش هایی از واکنش ها به دومین مناظره کلینتون و ترامپ را در ادامه میخ وانید:

  تیم کین، معاون کلینتون میز گفته است جای سئوال نیست که چه کسی برد. دونالد روی هیلاری متمرکز شد اما هیلاری روی مردم آمریکا.

  مایک پنس در توییتر به دونالد ترامپ به خاطر "پیروزی بزرگ" در مناظره امشب تبریک گفته است.

  آنتونی زورکر، تحلیلگر بی‌بی‌سی می‌گوید این مناظره بین کاندیداها مساوی تمام شد و در نظرسنجی ها کلینتون پیشتاز است و شاید این تساوی برایش قابل قبول باشد اما هواداران خانم کلینتون امیدوار بودند که او ترامپ را ضربه فنی کند

  آری فلچر سخنگوی کاخ سفید در زمان جورج بوش: کاندیداهای برنده تهدید نمی کنند که مخالفان خود را زندانی می کنند. رئیس‌جمهورها تهدید نمی کنند که کسی را تحت پیگرد قرار می دهند. ترامپ در این مورد اشتباه کرد
  محمد یحیی، از سردبیران بی‌بی‌سی عربی، می‌گوید: با رقابت شانه به شانه ترامپ و کلینتون در رقابت انتخاباتی، آغاز عملیات موصل قبل از روز انتخابات محتمل به نظر می‌رسد، چرا که این عملیات احتمالا به دموکرات‌ها کمک می‌کند.

  نایجل فاراژ، رهبر سابق حزب استقلال بریتانیا گفته است دونالد ترامپ در مناظره بر کلینتون غالب بود.

  موسسه نظرسنجی یوگاو می گوید کلینتون 50 به 38 در میان زنان جلو بود اما مردان 46 به 43 معتقد به برد ترامپ بودند.

  سی‌ان‌ان می‌گوید نتایج نظرسنجی آنها حاکی از آن است که 57% مخاطبان هیلاری کلینتون را برنده مناظره دوم می‌دانند و 34% آنها ترامپ را برنده دانسته‌اند. سی‌ان‌ان می‌گوید هرچند بنا به این نظرسنجی هیلاری کلینتون برنده مناظره است، دونالد ترامپ از انتظارات قبلی بهتر ظاهر شده است.