تبلیغات
دو حرفه ای - دانشگاه کنتاکی بسکتبال – تاریخچه

دانشگاه کنتاکی بسکتبال – تاریخچه

یکشنبه 3 بهمن 1395 01:21 ب.ظ

 

دانشگاه کنتاکی بسکتبال - تاریخچه

 • دانشگاه کنتاکی بسکتبال - تاریخچه

  این برنامه بسکتبال دانشگاه کنتاکی دارای سابقه که رقیب که از هر کالج در هر کنفرانس در امریکا است. کنتاکی وحشی، واقع در Lexington، کنتاکی، در بالای رزومه کاری خود را بیشترین برد در تاریخ بسکتبال کالج به رخ کشیدن. یک رکورد مسلما حتی مهم تر برگزار شده توسط برنامه بسکتبال دانشگاه کنتاکی علامت بالای آب برای بزرگترین درصد برنده در تمام دوران است. از جمله دیگر دستاوردهای قابل توجه در تاریخ صد سال به علاوه از کنتاکی بسکتبال هفت قهرمانی ملی (دوم تنها به UCLA) و ۹۸ NCAA مسابقات برنده (دوم به UNC) می باشد.

  این برنامه کنتاکی تا به حال موفقیت دلخواهی در هر دهه از وجود است که با یک آغاز شوم زمانی آغاز شد که در مراسم افتتاحیه ۱۹۰۳ فصل با ۱/۲ کارنامه تکمیل شد، پیروزی تنها آینده در برابر لکسینگتون YMCA. موفقیت Underwhelming برای برنامه تازه بدوران رسیده تقریبا در تیم ملی بسکتبال توقف گذشته دهه اول قرن بیستم وجود داشته باشد منجر شده است. با یک رکورد تجمعی از ۱۵ و ۲۹ پس از فصل ۱۹۰۸ مدیریت دانشگاه رای دادند در سال ۱۹۰۹ برای از بین بردن این برنامه است. خوشبختانه بدن دانش آموز بسیج برای نجات تیم و به طور موثر چه نهایت تبدیل شدن به فرهنگ دانشگاه کنتاکی.

  اولین پرداخت مربی بسکتبال سر در دانشگاه کنتاکی یک مرد به نام ER Sweetland به که او نیز به صورت همزمان مربی تیم فوتبال بود. تحت هدایت Sweetland به نیروگاه آینده برای اولین بار طعم خود را از موفقیت با اولین فصل برنده شدن آن (۵-۴) در سال ۱۹۰۹ تجربه و فصل شکست نخورده قابل توجه (۹-۰) در سال ۱۹۱۲٫ در طول این دوران که وحشی نام مستعار برای اولین بار به متصل شد دانشگاه. نام مستعار گیر و به این روز طرفداران بسکتبال کالج در سراسر جهان می دانم دانشگاه کنتاکی تیم به عنوان وحشی.

  جورج Buchheit

  مربی جدید بر سر برنامه در سال ۱۹۱۹ صورت گرفت و یک سیستم عجیب و غریب با استانداردهای مدرن و روز برقرار موجب آن یک بازیکن از تیم خود را تحت هر سبد برای تمامیت هر یک از بازی باقی مانده است. پس از مربی Buchheit تعدادی از مربیان قبل از مشهور مربی آدولف راپ از جمله CO Applegran، ری اکلوند، ریحان هیدن، و جان Mauer در. مور خاص قابل توجه برای نصب چه در زمان اجزای اخبار توهین آمیز که شامل صفحه نمایش به دور از توپ و پاس جستن فریبنده کشیده شد است. تیم مخالف تا کردن به نبوغ پاس گزاف گویی است که آنها به مانور طبقه گیج کننده به سادگی به عنوان مراجعه کننده پرتاب شد “حمله به زیردریایی.”

  کنتاکی بسکتبال با ۱۹۳۰ استخدام آدولف راپ که موقعیت سر مربی برای یک هیبت الهام بخش چهل و دو سال بین سالهای ۱۹۳۰ و ۱۹۷۲٫ مربی راپ نگه تبدیل گوشه ای بحرانی مانند موفقیت و تحسین ملی در طول تجربه خود تصدی است که زمانی که در دانشگاه کنتاکی باز کردن یک استادیوم جدید در سال ۱۹۷۶ دانشکده راپ ورزشگاه به عنوان نام از خانه ۲۳،۵۰۰ صندلی برای وحشی انتخاب شده است.

  اگر چه مربی راپ یک عمل سخت به دنبال او سیمان، زمینه را برای تیم کنتاکی موفق در دهه های بعد از بازنشستگی او بود. در میان مربیان مشخصات بالا که تمام تلاش خود را برای پر کردن کفش خود را نام قابل توجه مانند جو سالن، ادی ساتون، ریک Pitino، فربه اسمیت، به طور خلاصه بیلی Gillispie، و جان Calipari سر مربی فعلی که در زمان نوشتن این مقاله است هستند کنتاکی Wildcats در موقعیت به مبارزه برای هشتم مسابقات قهرمانی ملی NCAA است. صرف نظر از اینکه مربی Calipari برنده مسابقات قهرمانی ملی بسکتبال در کنتاکی دانشگاه آن چیزی است که تاریخ به ما آموخته است که در تلاش برای مسابقات قهرمانی هشتم گریزان است یک ماده از صورت این اتفاق خواهد افتاد، اما نه وقتی که آن اتفاق می افتد.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: دانشگاه ، کنتاکی ، بسکتبال ، ، تاریخچه ،