تبلیغات
دو حرفه ای - بهداشت مواد غذایی در مقابل تنقلات در جامعه امروز

بهداشت مواد غذایی در مقابل تنقلات در جامعه امروز

دوشنبه 13 دی 1395 03:10 ق.ظ

 

بهداشت مواد غذایی در مقابل تنقلات در جامعه امروز

 • بهداشت مواد غذایی در مقابل تنقلات در جامعه امروز

  مک دونالد برگر کینگ پیتزا هات ده ها تن از زنجیره مواد غذایی سریع در هر بخشی از جهان، و آن را کاملا دشوار است برای هر کسی که به یک سخت و جدی وجود رژیم غذایی. متاسفانه، غذاهایی که طعم بهترین اغلب بدترین برای بدن شما می باشد. در حالی که ما معمولا این واقعیت مهم را نادیده بگیرد، این مهم است که ما حداقل سعی کنید به مصرف مواد غذایی تغذیه چهار روز از هفته است.

  از آنجا که روند سلامت در بیشتر سال های اخیر افزایش یافته، اسطوره در سراسر جهان توزیع شده است. اکثر مردم احساس می کنند که “مواد غذایی تغذیه” – انواع محصولات با فراوانی از فیبر، پروتئین، و دیگر ویتامین ها، طعم مانند پایین صندلی توالت خود را. اگر چه بسیاری از این محصولات طعم کمی شیرین و مطلوب، مقدار زیادی که خوشمزه وجود دارد. این تنها یک ماده از وجین از مواد غذایی منزجر کننده و با تمرکز بر آنهایی که طعم بهترین است.

  اگر شما به تلاش خود را برای سالم باشد، ضروری برای پیدا کردن غذا است که بدن خود را به خوبی درمان است. ترین فروشگاه های مواد غذایی شامل محصولاتی است که یک “آلی” نماد در پایین هر یک از جعبه. این فوق العاده است برای نگاه کنید، به خصوص اگر شما در حال جستجو برای جایگزین های سالم. هنگامی که شما در سراسر این نماد، شما باید سعی کنید برای پیدا کردن چیزی فیبر بالا. به عنوان مثال، فیبر غلات یا محصولات کاشی در مواد مغذی بدن شما نیاز بسیار بالا است. خوشبختانه، آنها نیز شگفت انگیز طعم. به دنبال چیزی شیرین؟ اضافه کردن چند انواع توت ها به غلات خود را هر روز صبح.

  به دنبال محصولات گندم کلیدی است. به جای خرید نان واندر، انتخاب کردن برای غلات یا گندم است. این نوع از محصولات هستند برای بدن خود را بسیار بهتر و در واقع شامل فیبر است که شما باید گرفتن. آماده به رها کردن همه از شیرینی و دانمارکی؟ حداقل سعی کنید خرید شیرینی گندم کم چربی، که به سختی طعم متفاوت. اضافه کردن پنیر خامه ای نور، و شما همه را برای یک صبحانه سالم هستند.

  گذشته از غذاهای ارگانیک و نان گندم کامل، شما باید از مصرف مکمل های تغذیه ای است. در حالی که برخی از مردم لذت بردن بلع ویتامین روزانه خود، دیگران می خواهم به خلاق. آب Noni مورد علاقه محبوب است، آن را به عنوان یک آب میوه طبیعی است که هیچ نگهدارنده اضافی ندارد. در حال جستجو برای شیرینی با تمام مواد مغذی؟ آب Noni محصول کامل است، اگر این چیزی است که شما به دنبال برای. این نه تنها افزایش سیستم ایمنی بدن خود را، اما آن را به شما می دهد انرژی، و آن دعوا کردن ویروس ها که سعی دارد شما را بیمار.

  غذا برای سلامتی همیشه تا حدودی معنایی منفی داشته باشد. پس از همه، آن را هرگز خواهد بود پیتزا هات و یا برگر کینگ. با این حال، این تنقلات به هیچ وجه شما در تغذیه که شما به شدت به دنبال به من بدهید. با خوردن غذاهای سالم و به دنبال بزرگ، شما نه تنها احساس بهتری در مورد خودتان، اما شما انرژی اضافی داشته باشد. این یک واقعیت شناخته شده است که به شما احساس بسیار متفاوت اگر شما غذاهای با فیبر و مواد مغذی مصرف شده است. هنگامی که شما شروع به غذا خوردن این نوع از مواد غذایی، شانس شما طرف دیگر به نوبه خود به سرعت زنجیره مواد غذایی است.

  منبع

برچسب ها: بهداشت ، مواد ، غذایی ، در ، مقابل ، تنقلات ،