تبلیغات
دو حرفه ای - موسیقی نقض قوانین

موسیقی نقض قوانین

جمعه 10 دی 1395 11:53 ب.ظ

 

موسیقی نقض قوانین

 • موسیقی نقض قوانین

  نقض قوانین حق تکثیر موسیقی یک مشکل بزرگ در صنعت است این روزها. برآورد شده است که ده ها میلیون دلار در هر سال از دست داده چرا که مردم خرید و دانلود موسیقی های غیر قانونی به جای خرید آن از توزیع کنندگان مشروع است. این عمل، پس انداز پولی حالی که ممکن است مصرف کنندگان به دست آوردن کوتاه مدت، لطمه کل صنعت موسیقی در دراز مدت و شروع به اثر توانایی خود را برای تولید موسیقی و ثبت نام هنرمندان جدید.

  هر بار که یک آلبوم تولید برچسب، هنرمند، و ترانه سرا یک قرارداد است که نشان دهنده درصد از درآمد که آنها از فروش هر آلبوم از وارد سیستم شوید. هنگامی که یک سود ساخته شده است، درآمد آغاز می شود پرداخت می شود خارج. با این حال اگر سی دی کافی نیست فروش به جبران هزینه های تولید و توزیع و سپس هیچ کس باعث می شود هر گونه پول. اگر هیچ کس است به ساختن پول در موسیقی خود را پس از آن است وجود دارد انگیزه بسیار کمی، به خصوص در بخشی از برچسب، برای تولید موسیقی بیشتر در آینده است. این است که چرا موسیقی نقض حق نسخه برداری یک مشکل جدی است.

  با ظهور مشعل CD و اینترنت راه های بسیاری برای حتی حداقل تک فرد زرنگ و دانا به دزدان دریایی موسیقی وجود دارد. یک نمونه از نقض کپی رایت موسیقی قرض گرفتن یک سی دی از یک دوست و سوختن یک کپی از آن CD برای خودتان. حالا شما خود را از موسیقی، اما شما مجبور به پرداخت هزینه برای آن. این تلفن های موبایل زیادی مانند سرقت. یکی دیگر از نمونه بزرگ از نقض کپی رایت موسیقی بازدید از سایت های به اشتراک گذاری فایل و دانلود موسیقی را از سرورهای غریبه کامل. در این راه مردم بدون صرف یک سکه ساخته شده است تا کتابخانه موسیقی بزرگ است.

  شما ممکن است بگویند که شما تنها با استفاده از آن برای اهداف خصوصی و فروش موسیقی سرقت خود را. که مهم نیست؛ اگر شما موسیقی است که شما را برای شما در حال انجام نقض کپی رایت موسیقی پرداخت نمی خودش را دارد.

  منبع

برچسب ها: موسیقی ، نقض ، قوانین ،