تبلیغات
دو حرفه ای - بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

سه شنبه 18 آبان 1395 12:43 ق.ظ

 

بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

 • بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

  بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

  بازیگران مشهور برای حفظ امنیت فیزیکی خود مجبور به انتخاب بادیگارد هستند و این کار را افراد تنومند و ورزیده انجام می دهند.  مدرسه حفاظت از شخصیت ها در ایران به پرورش بادیگارد های ایرانی می پردازد که از 215 مرد آهنین و سنگین وزن تشکیل شده است. در ادامه جزئیات حفاظت بادیگاردها از الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار را می خوانید.

  بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

  کنار هم قرار گرفتن 215 مرد آهنین شیک پوش بیشتر شبیه فیلم است تا واقعیت. اما «مهدی صفایی» از سال 85 تصمیم گرفته است به این رویا لباسی از واقعیت بپوشاند و حالا بعد از هشت سال در کنار «محمد هادی زاده» تنها شرکت مراقبتی- محافظتی تخصصی کشور را مدیریت می کند.

  بادیگاردهای شخصی بازیگران مشهور را ببینید

  اما خاطرات سرپرست یک گروه مراقبتی حتما جذاب باید باشد. مثل ماجرایی که صفایی از یک کنسرت روایت می کند:«موردی داشتیم که به تهیه کننده اعلام کردیم این خواننده شما ممکن است به واسطه خواندنش دشمن هم داشته باشد. ولی قبول نکردند و گفتند ما خودمان یک تیم فوق العاده داریم.

  بعد از کنسرت، شیشه های ماشین خواننده را خرد کردند، خودش را کتک زدند و اتفاقات خیلی بدی افتاد. در مقابل، یک هفته پیش افتتاحیه ای بود که آقای گلزار به همراه دو تا از بچه های ما حاضر شد. پنج هزار نفر از طرفداران ایشان هم بودند که خوش بختانه همه چیز به خوبی پیش رفت. حالا شما فکر کنید

  از این پنج هزار نفر یک آدم مجنونی پیدا شود که بخواهد به ایشان آسیب بزند. یک بار محمدرضاگلزار یک فیلمی برایم فرستاد و گفت مهدی ببین اگر بچه های تو نبودند، من را چه کار می کردند؟در جشنواره فیلم فجر هم فردی به خانم شاکردوست حمله کرد و بچه های ما به خوبی از ایشان مراقبت کردند.»


برچسب ها: بادیگاردهای ، شخصی ، بازیگران ، مشهور ، را ، ببینید ،