تبلیغات
دو حرفه ای - رویداد تسلا در ۲۶ مهر برگزار می شود

رویداد تسلا در ۲۶ مهر برگزار می شود

پنجشنبه 22 مهر 1395 12:09 ب.ظ

 

رویداد تسلا در 26 مهر برگزار می شود

 • رویداد تسلا در 26 مهر برگزار می شود
  رویداد تسلا در 26 مهر برگزار می شود

  ایلان ماسک رئیس شرکت خودروسازی تسلا به تازگی در صفحه توییتر خود پستی را منتشر کرده که از دو برگزاری رویداد مهم برای این شرکت خبر می دهد.

  کمپانی آمریکایی تولید کننده خودروی تسلا قرار است درباره سقف های خورشیدی با برگذاری رویدادی در ۲۸ اکتبر برابر با ۷ آبان درباره SolarCity بحث کند. البته یک رویداد مهم دیگر باقی مانده که در در تاریخ ۱۷ اکتبر یعنی ۲۶ مهر برگزار می شود و تسلا در این رویداد از محصول مدل سه جدید خود رونمایی می کند.

  رویداد تسلا در 26 مهر برگزار می شودهنوز اطلاعاتی دوباره ی محصولاتی که تسلا در مراسم خود از آن رونمایی می کند، منتشر نشده است اما ایلان ماسک این را محصول جدیدش را غیر قابل پیشی و شگفت انگیز برای بسیاری از کاربران عنوان کرده است.در هر حال بعید است که این محصول به طور خاصی تمرکز روی مبحث انرژی داشته باشد،بدین علت که احتمالا این محصول توسط تسلا در رویداد ۲۸ اکتبر رونمایی خواهد شد.

  شایعات زیادی درباره ی محصول جدید تسلا منتشر شده است و احتمال می رود تسلا از طراحی تکمیل شده Model 3 در این رویداد رونمایی کرده و به بیان خصوصیات و قابلیتهای آن بپردازد که شامل سیستم رانندگی خودکار،ارتقای سخت افزاری همچون باتری با ظرفیت بیشتر میتواند باشد.

  البته هنوز هدف از این رویداد تسلا مشخص نیست اما با توجه به این مورد که ایلان ماسک گفته بود که در اواخر سال ۲۰۱۶ از مدل ۳ خودرو های خود رونمایی خواهد کرد، بنابراین احتمال قوی ای می رود تا این محصول هدف از ایجاد این رویداد مهم برای شرکت آمریکایی تسلا باشد.

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

  اشتراک گذاری

  Facebook

  Twitter